Kalli'yi Adnan Polat göndermiş

Kalli'yi Adnan Polat göndermiş.15081
  • Giriş : 25.12.2007 / 08:36:00

Galatasaray Başkan Yardımcısı ADNAN POLAT, "Kalli, ’Ankara’ya geleyim, kendimi iyi hissetmezsem otelde kalırım’ dedi. Ben ’Hastalığını uzatacaksın. İstanbul’da kalmana da gerek yok. Almanya’ya git, dinlenip gelirsinR

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

GALATASARAY Başkan Yardımcısı Adnan Polat, önce rahatsızlığı nedeniyle Austria Wien, daha sonra ise Gençlerbirliği OFTAŞ maçında takımının başında sahaya çıkmayan teknik direktörleri Karl Heinz Feldkamp’ın pazar günü Almanya’ya gitmesini kendisinin istediğini söyledi. Salı günü soğuk algınlığı geçiren ve Galatasaray kulüp doktorlarının "Ev istirahati" verdiği Kalli, cumartesi günü başkan yardımcısı Adnan Polat ile birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek futbolcularla görüşmeden önce Polat ile yaklaşık 1 saatlik bir toplantı yaptı.

Otelde dinlenirim

Alman teknik adamın bu toplantıda Ankara’ya gitmek istediğini dile getirdiği, ancak Polat’ın buna engel olduğu öğrenildi. Polat, Kalli ile aralarında Florya’da geçen konuyla ilgili diyaloğu anlatırken şunları söyledi:

"Kalli, ’Biliyorum ki basınımız bu olayı çok büyütecek. Hem takımın hem de sizin üzerinize gelecek. Ben Ankara’ya geleceğim. En azından Galatasaray takımının başında Ankara’ya gelirim. Eğer halsizliğimi üzerimden atamazsam Gençlerbirliği OFTAŞ maçına takımın başında Ahmet Akcan çıkar, ben de otelde dinlenirim’ dedi. Ancak ben buna karşı çıktım.

İyileşip dön dedim

’Hocam bunu yapmakla kendi hastalığını uzatacaksın. Bu bize daha çok zarar verir. Senin İstanbul’da da durmana gerek yok. Almanya’da istirahatını yapıp iyileşip, dönersin’ karşılığı verdim. Bunun üzerine teknik direktörümüz dinlenmek ve hastalığını bir an önce atlatmak adına Almanya’ya pazartesi yerine pazar günü gitti.

Evet Kalli’nin Ankara’ya gelmesini ben istemedim. Sezon başından bu yana Kalli konusunda yapılan tartışmalardan bıktık. Kendisi ile hiçbir sorunumuz yok. Bir bardak suda fırtına kopartılıyor. Galatasaray’ın mali ve idari şartlarını bilmeden kimse boşa konuşmasın. İnsanlar biraz vicdanlı olsunlar. Kimse merak etmesin. Bu tip iddialar bilerek Galatasaray’ı yıpratmak adına ortaya atılıyor. Kalli 2 Ocak’ta İstanbul’da olup, takımı ile antremanına çıkacak. Biz hocamızdan memnunuz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious