Kalp kırgınlığı istifa getirdi

Kalp kırgınlığı istifa getirdi.16608
  • Giriş : 12.07.2008 / 13:12:00
  • Güncelleme : 12.07.2008 / 13:31:41

Hilal TV Haber Merkezi kurucuları Feridun Erdoğral ve Arzu Erdoğral istifa etti. Ani istifalara hazırlıksız yakalanan Hilal TV yöneticileri haber saatinde belgesel girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hilal TV Haber müdürü ve Türkiye'nin başörtülü tek haber spikeri Arzu Erdoğral'ın ani istifası üzerine Hilal TV habersiz haldı. Hilal TV'nin kuruluşundan bu yana Haber Merkezi'nin başında olan ikilinin istifası ile haber merkezi kapandı. İstifa sonrası Haber Saati geldiğinde izleyiciler belgeselle karşılaştı.

İSTİFA'NIN PERDE ARKASI

İstifa getiren olayların başlangıcı geçtiğimiz hafta sonu ünlü İslam Mütefekkirlerinden Mustafa İslamoğlu'nun yıllarca üzerinde çalıştığı Kur'an Tefsiri'nin son dersi sırasında yaşandı. Akabe Kültür ve Eğitim Vakfı'nın düzenlediği ve İslamoğlu'nun 'Hitamuhu Misk' adı verilen 525. dersi verdiği programı izlemek için yurtiçi ve yurtdışından gelen binlerce Kur'an dostu'nun İstanbul Gösteri Merkezi'ne akın ettiği günde, Televizyonun Genel Yayın Yönetmeni Hakan Saruhan'ın tavrı gerilimin başlangıcı oldu. Hakan Saruhan'ın Haber Merkezi elemanlarını kalabalığın önünde misafirlere yer göstermedikleri için azarlaması büyük kırgınlık meydana getirdi. Haberciler, misafirleri karşılayıp, onları ağırlamaya gayret ettikleri halde sırf onlara yer göstermedikleri için gösterilen bu tavra içerlediler.

Yaşanan gerilim üzerine Hilal TV Genel Müdürü Adnan İnanç'ın kırılan kalpleri tamir için büyük gayret sarf etti. Ancak onun çabaları gerilimin bitmesine yetmedi ve geçtiğimiz hafta Hilal TV Haber Merkezi kurucuları Feridun Erdoğral ve Arzu Erdoğral istifa etti...

HABER 7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*