Kamçılı adam 19 yıl sonra yeniden

Kamçılı adam 19 yıl sonra yeniden.13378
  • Giriş : 05.03.2008 / 18:09:00

İndiana Jones serisinin 4. filmi 23 Mayıs'ta sinemalarda...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Harrison Ford'un canlandırdığı maceraperest arkeolog "Indiana Jones", serinin 4. filmi "Kristal Kafatası Krallığı" ile 19 yıl aradan sonra 23 Mayıs'ta sinemaseverlerle buluşacak.

İlk olarak 1981 yılında izleyicinin karşısına çıkan arkeolog Indiana Jones'un 4'üncü macerası "Kristal Kafatası Krallığı" filminin yapımcılığını Frank Marshall üstlenirken, George Lucas ile Kathy Kennedy prodüksiyon amiri olarak görev aldı.

Senaryosunu "War of the Worlds" ve "Jurassic Park" gibi filmlerin senaryosunu da yazan David Koepp'un kaleme aldığı filmi, ilk 3'ünde olduğu gibi Steven Spielberg yönetti.

Espritüel kişilikli ve eli kamçılı maceraperest arkeolog Indiana Jones rolünde yine Harrison Ford'un kamera karşısına geçtiği filmde, Shia LaBeouf, Cate Blanchett, Jim Broadbent, John Hurt ve Ray Winstone da rol aldı.

Sinemaseverlerin "Indiana Jones Son Macera" ile "Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı" arasında tam 19 yıl beklemesine, Steven Spielberg ve George Lucas'ın yazdırılan onlarca "Indiana Jones" senaryosunu bir türlü beğenmemeleri neden oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious