Kamer Genç ameliyat oldu

Kamer Genç ameliyat oldu.9595
  • Giriş : 08.10.2008 / 11:38:00

Genç: Meclis'e gidip tezkereye 'Evet' diyeceğim

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankara Güven Hastanesinde apandisit ameliyatı olan Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, taburcu olduktan sonra Meclise geleceğini ve tezkere oylamasına katılacağını söyledi.

Güven Hastanesinde dün akşam başarılı bir ameliyat geçiren Genç, sağlık durumuyla ilgili olarak AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Meclis'te, gün boyunca vücudunda kırgınlık hissettiğini ve karın ağrısı çektiğini söyledi.

Meclis'ten çıkıp eve giderken titreme yaşaması üzerine Güven Hastanesinin Başhekimine telefon ettiğini anlatan Genç, ''Başhekim, 'hastaneye uğrayıp öyle gidin' dedi. Ben de hastaneye geldim, ultrason çektiler ve 'bayağı ilerlemiş apandisit var' dediler. Bunun üzerine ameliyat oldum'' dedi.

Kamer Genç, zaman zaman ağrılarının olduğunu, ancak genel olarak durumunun iyi olduğunu kaydederek, ''Ağrılara alışkınız'' diye konuştu.

TBMM'de bugün tezkere oylamasının yapılacağının hatırlatılması üzerine Genç, Meclis'e gelip oylamaya katılacağını ve daha önce olduğu gibi yine ''kabul'' oyu vereceğini söyledi.

Her devletin kendisini savunma hakkı olduğunu belirten Genç, ''Orada silahlı adamları besliyorlar, Türkiye'ye geliyorlar ve Türk askerini öldürüyorlar. Buna karşı da Türkiye'nin tedbirini alması lazım'' dedi. Genç, tezkere kabul edildikten sonra bunun gereğinin yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*