Kamp geleneğine AKP ve MHP'den sonra CHP de uydu

Kamp geleneğine AKP ve MHP'den sonra CHP de uydu.56737
  • Giriş : 06.11.2007 / 09:09:00

Kamp geleneğine AK Parti ve MHP'den sonra CHP de uydu. CHP ilk defa tüm milletvekillerini kampa alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kampta, son siyasi gelişmelerin yanısıra 2008 Mart'ında yapılacak olağan kurultay çalışmaları da ele alınacak.

AKP ve MHP'den sonra CHP de tüm milletvekillerini kampa alıyor. Çeşme Sheraton Otele aileleriyle birlikte davet edilen milletvekilleri, isterlerse Thai masajı ve aroma terapi de yaptırabilecekler.

AKP ve MHP'nin sıkça yaptığı siyasi kamp alışkanlığına CHP de katıldı. Ancak CHP, AKP ve MHP'nin kamp için tercih ettiği Başkent'in çam ormanlarıyla ünlü Kızılcahamam ilçesinin yerine İzmir'in Çeşme ilçesini tercih etti.

CHP milletvekilleri, 16-17 Kasım arasında Sheraton Çeşme Otel Resort'ta iki günlük kampa girecek. Kampa eş ve çocuklarıyla birlikte davetli milletvekilleri, CHP Genel Başkan Deniz Baykal ve parti idaresiyle son siyasi gelişmeleri değerlendirecek. Kampın ağırlıklı gündeminde ise Mart ayında yapılacak kurultay ve hazırlıkları olacak.

BEŞ YILDIZLI KAMP

Tüm masrafları genel merkezce karşılanacak kampta, milletvekillerinin yorgunluklarını atması için otelde birbirinden ilginç faaliyetler yer alıyor.

Ege Denizi kıyısındaki lüks otelde, milletvekilleri isterlerse, Botanica Termal SPA Merkezi'nde dev akvaryumlu bir odada günün yorgunluğunu atabilecek. Milletvekilleri dünyaca ünlü Thai Evleri'nde Balili masözlerin masajlarından ve aroma terapilerinden de faydalanabilecek.

Otelde, ayrıca Fin hamamı, jakuzi, fitness salonunun yanı sıra, güzellik ve sağlık merkezi, solaryum, aerobik gibi faaliyetler de mevcut.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious