Kampanyaya yüzde 100 ilgi

  • Giriş : 12.10.2006 / 00:00:00

Bursagaz'ın Ağustos ayında başlattığı doğalgaz tesisat dönüşüm kampanyasında geçen yıla göre iki kat artış sağlanarak 14 bin aboneye ulaşıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Bursagaz'dan yapılan açıklamaya göre, bugüne kadar 33 adet kombinin hediye edildiği kampanyada verilecek son 11 kombi için doğalgaz tesisat dönüşümünü vatandaşların ay sonuna kadar yaptırması gerektiği belirtildi.

Havaların soğuduğu şu günlerde Bursagaz'ın düzenlediği kampanyalar büyük ilgi görüyor. 1 Ağustos'ta başlayan "Doğalgaz Dönüşümüne 44 Airfel Kombi" kampanyasında geçtiğimiz yıla oranla yüzde 100'lük bir artış sağlanarak 14 binin üzerinde yeni tesisat dönüşümü gerçekleştirildi. 23 Ağustos'ta başlayan abonelik kampanyasında ise 10 bin yeni abone kaydı yapılarak 2006 yılında toplam 47 bin yeni aboneye ulaşıldı. Bursagaz'ın çekilişle ilk ay 18, ikinci ay 15 ve son ay 11 Airfel kombi hediye ettiği "Doğalgaz Dönüşümüne 44 Airfel Kombi" kampanyasına gösterilen ilgi sayesinde geçen yılın aynı dönemine göre tesisat dönüşümlerinde iki katlık artış sağlandı.

Kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden mutluk duyduklarını belirten Bursagaz Genel Müdürü Ertuğrul Altın, "Geçtiğimiz yıl Ağustos ve Eylül aylarında yaklaşık 5 bin 940 tesisat dönüşümü gerçekleşmişti. Bu sayı 2006'nın aynı döneminde 11 bin 824'ün üzerine çıktı. Bugün itibariyle rakam 14 bini aşmış bulunuyor. Kampanyamız 31 Ekim'e kadar devam ediyor ve hala 11 kombi sahibi bekliyor" dedi.

Altın, yılsonuna doğru doğalgaz tesisat dönüşümünün yoğunlaştığını ve yığılmalar yaşanabileceğini söylerken, Bursalıları soğuklar sert yüzünü iyice göstermeden tesisat dönüşümlerini tamamlayarak doğalgazın konforuna kavuşmaya çağırdı.

10 BİN YENİ ABONE

Öte yandan, 23 Ağustos'ta başlayan ve 30 Kasım tarihine kadar devam edecek olan "Abone ol daire kazan" kampanyasında 10 bin yeni abone kaydı yapıldı.

Kampanya sayesinde 2006 yılında alınan toplam abone sayısı 47 bine ulaştı. Doğalgaz abonelik bedelinin 20 YTL peşinat ve altı eşit taksitle tahsil edildiği kampanya sırasında doğalgaz abonesi olanlar arasında yapılacak çekilişle 1 kişi daire, 15 kişi de kombi kazanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious