Kamuda Markalaşma

  • Giriş : 26.12.2006 / 00:00:00

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Turgutreis beldesinde, belediyenin evsahipliğiyle "Kamuda Markalaşma" başlıklı bir konferans düzenlenecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Amaçlarını, "Gelişen dünya şartlarına ayak uydurabilmek için öncelikle çekirdek hizmet anlayışında revizyona gitmeliyiz. Bunun için de kamu hizmeti denilince akla ilk gelen mecralardan, yani belediyelerden işe başlamaya karar verdik." şeklinde açıklayan firma yetkilileri, konuşmacı listeleriyle de iddialı.

Konferansa katılacak konuşmacılardan bazıları şunlar: "Muğla Valisi Mustafa Temel Koçaklar, Turgutreis Belediye Başkanı Ali Server Yazgan, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Gaziantep Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, İHKİB Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Prof. Dr. Haluk Gürgen, Prof. Dr. Ahmet Bülend Göksel, Doç. Dr. İzzet Bozkurt, Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Cemil İpekçi, Mesut Yar, Murat Sabuncu, Cengiz Semercioğlu ve Ömer Özgüner."

Konferansın amacını, markalaşma denince akla ilk gelenlerin sadece özel firmaların satış ve pazarlama stratejileri değil, hayatın her anında karşı karşıya olunan kamu hizmetlerinin kalitesinin arttırılması olduğunu kitlelere duyurmak olarak açıklayan organizasyon yetkilileri, konferans programında ayrıca Müfide İnselel'nde konser vereceğini belirttiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious