Kamuda yeni atamalar yapıldı!

Kamuda yeni atamalar yapıldı!.14457
  • Giriş : 23.01.2009 / 11:30:00

Milli Savunma, Sağlık, Ulaştırma, Bayındırlık ve İskan, Tarım ve Köyişleri ile Çevre ve Orman bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Atama kararlarına göre, 23. Motorize Piyade Tümen Kurmay Başkanlığı Lojistik Şube Müdürlüğünden Topçu Kurmay Albay Ahmet Düzen, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi (AYİM) 2. Daire Başkanlığı üyeliğine getirildi.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığında Yüksek Fen Kurulu üyeliğine Metin Serin, Sağlık Bakanlığında Bakanlık Müşavirliğine Zeki Korkutata, Bakanlık başmüfettişliklerine Bakanlık müfettişleri Ergin Hakverdi ve Halil Yılmaz atandı.

Bursa Ulaştırma Bölge Müdürlüğüne Enver Yeniçeri, Tarım Reform Genel Müdürlüğü Yozgat Bölge Müdürlüğüne Hacı Veli Deveci, Konya Bölge Müdürlüğüne Yaşar Kıyak, Sanayi ve Ticaret Bakanlığında başmüfettişliklere, müfettişler Mehmet Aydın, Enver Sedat Taşkın, Bülent Uğur Ecevit, Muhammed Emin Karaköse, Mehmet Karakuş ve Ayhan Karaca getirilirken, Diyarbakır İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Eşref Çelik başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

Çevre ve Orman Bakanlığında Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdür Yardımcılığına Yunus Şeker, Bakanlık Müşavirliğine Mustafa Demirel ve Kırklareli İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne Osman Çakmak atandı.

Bu arada Kuveyt nezdindeki Türkiye Büyükelçisi Şakir Fakılı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Büyükelçisi olarak atandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*