Kamyonet dereye uçtu: 1 ölü

Kamyonet dereye uçtu: 1 ölü.11367
  • Giriş : 07.06.2008 / 20:47:00

Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Yusuf İzzettin köyü yakınında dereye uçan pikabın sürücüsü öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Yusuf İzzettin köyü yakınında dereye uçan pikabın sürücüsü öldü. Kazada bir kişi kurtarıldı, bir kişi kayboldu.

Alınan bilgiye göre, Sumbas ilçesine bağlı Yeşilyayla ilçesindeki içme suyu inşaatında çalışan İbrahim Yeğen (33) ve Mehmet Demir (26) ve ismi henüz belirlenemeyen bir kişi yağmur nedeniyle işi bırakarak, Kadirli ilçesine dönmek için yola çıktı.

İbrahim Yeğen yönetimindeki plakası henüz belirlenemeyen pikap, Yusuf İzzettin köyü yakınında aşırı yağışın etkisiyle Pampallı deresine uçtu. Araç sürücüsü Yeğen'in öldüğü olayda, ismi belirlenemeyen bir kişi akıntıya kapılarak kayboldu. Aynı araçta bulunan ve bir ağaca tutunan Mehmet Demir ise olay yerine gelen Jandarma ekipleri tarafından kurtarıldı.

Sudan çıkarılan Mehmet Demir, sağanak yağışın etkisiyle görüş mesafelerinin kısaldığını belirterek, ''Ne olduğunu anlayamadık. Birden kendimizi suyun içinde bulduk. Kaybolan kişinin ismini ise yeni başladığı için hatırlamıyorum'' dedi.

Bu arada, Kadirli Kaymakamı Abdulrauf Ulusoy ve Belediye Başkanı Mustafa Türkmenoğlu olay yerine gelerek ilgililerden bilgi aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious