Kamyonun içinde yanarak öldü!

Kamyonun içinde yanarak öldü!.5797
  • Giriş : 01.01.2007 / 00:00:00

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde kamyon garajında park halindeki bir kamyonun içinde uyuyan kimliği belirsiz bir erkek yanarak öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bugün saat 03.30 sıralarında Turgutlu Belediyesi Kamyon Garajı'nda, üç aydır park halinde bulunan 01 TG 867 plakalı boş eski bir kamyonda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevleri gören garaj bekçisi Serkan Köylücan itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi su sıkarak, kamyonun yanan şoför kabini söndürdü. Yangın söndürüldükten sonra yapılan incelemede şoför kabininde bir erkek cesedi bulundu. Kimliği belirlenemeyen erkeğin cesedi otopsi yapılmak üzere İzmir adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Kamyon garajın bekçisi Serkan Köylücan, “Bekçi kulübesindeyken bir patlama sesi duydum. Baktığımda kamyondan alevler yükseliyordu. Kamyonun yanına geldimde alevler daha da büyüdü. Neredeyse diğer kamyonlara sıçrayacaktı. İtfaiyeye haber verdim. Bu kamyon yaklaşık 3 aydır burada duruyor. Yanarak ölenin, ismini bilmediğim, sürekli olarak bu kamyonda yatan evsiz bir erkek olduğunu sanıyorum. Yangın, yaktığı mumun devrilmesi sonucu çıkmış olabilir” dedi.

Yanan kamyonda inceleme yapan polis ve itfaiye ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious