Kan donduran plan: O parti bitmeli

Kan donduran plan: O parti bitmeli.13620
  • Giriş : 09.05.2009 / 05:14:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:40:47

beğeniyle izlenen Tek Türkiye dizisi, kirli planları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kendilerini Türkiye'nin tek sahibi gibi gören Karanlık Kurul, memleket üzerine yazdıkları bölücü senaryoyu kendi ağızlarıyla deşifre ediyor. Soluk soluğa izlenen "Tek Türkiye"nin son bölümünde de ilginç bir senaryo ekrana geldi.

"Onca gayrete, yandaş medyamıza, bize çalışan elemanlara rağmen ülkeyi parçalayamadık ve istenen kaos ortamını oluşturamadık" diyerek yaşadıkları hezimeti itiraf eden hain aktörler, "en güvendiğimiz adamların bizi deşifre eden ifadeleri, bizi satmaları dayanılır gibi değil" sözleriyle de korkularını dile getirdi.

"Bölgede ve büyük metropollerde devam edecek olaylardan sonra halk korku ve panik yaşayarak bizim arzu ettiğimiz gibi düşünecek. Onlar bizim üzerimize geldikçe biz de masumların üzerine gideceğiz. Bu süreci lehimize çevirecek legal ve illegal ne kadar şey varsa yapılmalı. Özellikle o parti bitmeli, iktidarı parçalamalıyız oylarımız bölünmemeli" diyen Karanlık Kurul üyeleri, "ülke üzerindeki gerçek hedeflerine" ulaşabilmek amacıyla servis edecekleri planları tek tek anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*