Kana mı ihtiyaç var: acilkanlazim.com

Kana mı ihtiyaç var: acilkanlazim.com.8287
  • Giriş : 09.10.2007 / 05:00:00

Acil kana ihtiyacı olanların ücretsiz olarak yararlanabildiği acilkanlazim.com adlı internet sitesinde, acil durumlarda ulaşılacak çeşitli kan gruplarına sahip üyelerin telefonları ve acil kan ihtiyacı duyuruları yer alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kan vermek için gönüllü olan kişilerle kan ihtiyacı doğan kişilerin birbirleri ile buluşmalarını sağlayan sitede, kısa mesaj ve e-posta yoluyla ihtiyaç sahiplerinin birbirleriyle kolay irtibata geçmesi sağlanıyor. Kısa bir form doldurduktan sonra üye olunan sitenin veri tabanında toplam 1836 kişi bulunuyor. Üyelerin kan gruplarına göre dağılımının da verildiği sitede anında iletişim için forum bölümü de bulunuyor.

İHTİYAÇTAN SİTE KURDULAR

İnternet sitesinin "hakkımızda" bölümünde kuruluş fikrinin, bir arkadaşlarının kan ihtiyacının, kurdukları elektronik posta zinciriyle karşılanamamasından sonra ortaya çıktığı belirtiliyor. Herkese gönderilen elektronik postaların işe yaramadığı belirtilen yazıda oluşturulacak bu elektronik veri tabanıyla ihtiyaç sahiplerine kolay ve kesin çözümler üretileceğinin altı çiziliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious