Kanada'da araç içinde 3 infaz

Kanada'da araç içinde 3 infaz.8144
  • Giriş : 20.07.2008 / 21:53:00

Kanada'nın Toronto kentinde bir ihbar üzerine olay yerine giden polis araç içinde kurşunlanarak öldürülmüş 3 erkek cesediyle karşılaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabahın erken saatlerinde 911 polis hattına gelen bir ihbar üzerine, kentin batısındaki yerleşim birimlerinden birine giden polis, bir araç içinde kurşunlanarak öldürülmüş 3 erkek cesediyle karşılaştı.

Kanada'nın en işlek ve büyük otoyollarından Kraliçe Elizabeth Otoyolu'na paralel Browns Caddesi'nde meydana gelen olayla ilgili olarak Toronto Cinayet Masası dedektiflerinden Dean Burks bir açıklama yaptı.

Cesetlerden 1'inin önde ve 2'sinin arkada olduğunu belirten Burks, ''Maktullere dışarıdan ve hemen öldürmeyecek biçimde ateş edilmiş. Acı içinde ve kıvranarak can vermişler. Kurşunlar araç içinde bulundu ve inceleme başlatıldı'' dedi. Polis, olayın işlendiği aracın sürücüsünü arıyor.

-SUÇ ORANI SON 30 YILIN EN DÜŞÜK DÜZEYİNDE-

Öte yandan Kanada İstatistik Kurumu, ülkedeki suç oranının son 30 yılın en düşük düzeyinde olduğunu açıkladı. Kanada İstatistik Kurumu'nun çalışmasını yöneten Ottawa Üniversitesi Kriminoloji Profesörü Dr. Ron Melchers, ''Bu çalışma, cinayet, cinsel taciz ve tecavüz ile hırsızlık suçlarında 1979'dan bu yana kaydedilen en düşük düzeyi ortaya koyuyor. Kanadalılar bu gece güven içinde uyuyabilirler'' dedi.

Bu arada yalnızca Toronto'da geçen yıl her hafta bir kişi ruhsatsız silahlarla işlenen cinayete kurban gitmişti. 2007'deki 52 cinayetin büyük bölümü aydınlatılmayı bekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*