Kanallar projelere fırsat tanımıyor

Kanallar projelere fırsat tanımıyor.9731
  • Giriş : 02.10.2008 / 16:53:00

Yayından kaldırılan bir çok dizi arasında Şevval Sam'ın oynadığı 'Derman' dizisi de yer almaktaydı. Sam, son iki projesinin aynı akıbete uğraması yüzünden televizyon tekliflerine artık daha zor yaklaşacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TRT1'de Elfin Yüksektepe'nin sunduğu Boğaziçi'nden programına konuk olan Şevval Sam, kanalların projelere fırsat tanımamasından ve kısa sürede dizilerin yayından kaldırılmasından şikayet etti.

Bir süre önce Kanal D'de başlayan ve Feridun Düzağaç ile birlikte oynadıkları Derman dizisinin yayından kaldırılmasıyla müzik çalışmalarına ağırlık veren Şevval Sam, iyi bir proje olmadığı sürece kolay kolay artık dizilere 'Evet' demeyeceğini söyledi. ,

'Karadeniz' isimli yeni bir albüm çıkaran Şevval Sam, "Müzik benim diğer yarım diyebilirim. Oyunculuğu da çok seviyorum ama bir kaç yaşadığım tatsız projeden sonra şimdi birazcık hevesimi yitirdim. Gerçekten çok inandığım bir proje olmadığı sürece televizyon işine girmek istemiyorum ama bir bakıma da iyi oldu. Müziğe tam anlamıyla konsantre olabileceğim...Yaz başında dizi çalışması vardı. Çok zamanımı alıyordu. Çok başka sebepler gerekiyor o işin başarılı olması için. Senaryo, yönetmen, oyuncu, cast, yapımcı herkes eşit sorumluluk yükleniyor o işlerde. Fakat bir yerde bir şey olmayınca bütün proje iptal oluyor. Artık eskisi gibi uzun soluklu bir fırsat, şans vermiyorlar dizilere. Çok kısa sürede bitiyor. Ama biraz iyi oldu, şimdi müzik zamanı. Bu Karadeniz albümünün tadını çıkarmak istiyorum. O set de çok sevdiğim bir projeydi ama olmadı ne yapalım" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*