Kanaltürk'ün yeni yayın politikası

Kanaltürk'ün yeni yayın politikası.13085
  • Giriş : 16.05.2008 / 09:23:00

Koza İpek Medya Grup Başkanı Fatih Karaca, Kanaltürk’ün tüm kesimlerin izleyeceği bir televizyon olacağını kaydederek, “Kanaltürk, medyada çok önemli bir aktör olarak görevini yapmayı sürdürecektir” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Koza İpek Medya Grup Başkanı Fatih Karaca "Umuyorum ki çok kısa bir zaman içerisinde Kanaltürk, yeni güçlü mali yapısıyla, Türkiye'de en önemli televizyon kanalı olduğunu herkese gösterecek. Kanaltürk medya yatırımlarıyla medyada çok önemli bir aktör olarak görevini yapmaya devam edecek. Tüm kesimlerin televizyonu olacağız" dedi.

İŞİMİZİ YAPACAĞIZ

Karaca önceki akşam Kanaltürk ana haber bülteninde, izlenecek yayın politikasına ilişkin kamuoyuna açıklamalarda bulundu. Kanaltürk'ün yayın politikasının değişeceği yönündeki eleştirilerin doğru olmadığını kaydeden Karaca, "Biz işimizi yapacağız. Bu Kanaltürk'ün reflekslerinde de var. Bu reflekslere sahip çıkmak durumundayız. Varsa yolsuzluk, varsa haksızlık, varsa uğursuzluk sonuna kadar gideceğiz. Bu bir taahhüttür. Herkes bunu bir kenara yazsın" diye konuştu.

ASLA TAVİZ VERİLMEZ

Fatih Karaca, yolsuzlukların üzerine gitmekten daha önemli, üzerinde durulması gereken konuların da Cumhuriyet'in temel nitelikleri, Atatürk ilkeleri ve Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü olduğunu söyledi. "Bunların hiçbirinden asla ve asla taviz verilemez" diyen Karaca sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu ilkelerin altına bugün itibariyle imzamızı atıyoruz. Bu söylediklerimiz tarihe bir nottur. Kanaltürk'ün yeni yöneticileri olarak, geçmişte Kanaltürk'ün hassasiyetlerinin bilinci içinde, zaten her Türk vatandaşının olması gerektiği biçimde, Cumhuriyetin temel nitelikleri, Atatürk ilkeleri, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü vazgeçemeyeceğimiz gerekirse hayatımızı vereceğimiz ilkelerdir. Bunu açıklıkla, üstüne basa basa ifade ediyorum. Kanaltürk'te çalışan bütün çalışanlarımıza güveniyoruz."

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious