Kanarya Aslan'a gönderme yaptı

Kanarya Aslan'a gönderme yaptı .10989
  • Giriş : 28.07.2007 / 14:20:00

Fenerbahçe Kulübü'nün olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı yapıldı. Üyelerden Senih Gölpınar, Galatasaray'ın Seyrantepe projesine gönderme yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan toplantıda, kulüp yönetim kurulu ve denetleme kurulu raporlarının ardından söz alan yüksek divan kurulu üyeleri, şampiyonluk ve 100. yıl kutlamalarıyla transferlerden övgüyle söz ederek, yönetim kuruluna teşekkür ettiler.

Üyelerden Senih Gölpınar, Galatasaray'ın Seyrantepe projesine de gönderme yaparak, şunları söyledi:

“Siyasi otoritenin, Futbol kulüplerinin yatırımlarında Hazreti Ömer'in adaletini uygulamasını, birinin kefesine maddi kazanımlar koyarken, ötekinin kesesinden dirhem almasını da kabul etmeyeceğimizi belirtmek isterim. Sadece Fenerbahçe değil, hiçbir kulübümüzün hakkının yenilmesini istemiyoruz. Biz Fenerbahçe olarak adaletten yanayız ama adil olmayan hiçbir şeyde susamayız.”

Bu arada, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, yüksek divan kurulu toplantılarında sürekli söz alarak, yönetimden bir şeyler talep eden üye Mahir Danyal'ın konuşması sırasında sinirlenerek, toplantı salonundan ayrıldı. Yıldırım, Danyal'ın konuşması bittikten sonra yeniden salona geldi.

Üyelerin konuşmasının ardından Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, kulüp yönetim kuruluna söz verdi, ancak başkan Aziz Yıldırım konuşma yapmayacağını belirtince, Günay toplantıyı kapattı.

Bu arada, kulüp başkan vekili Nihat Özdemir, yöneticilerden Ömer Temelli ve Serhat Çeçen, işleri dolayısıyla toplantıya katılmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious