Kanarya'nın yeni golcüsü kim?

Kanarya'nın yeni golcüsü kim?.17354
  • Giriş : 04.06.2008 / 09:17:00

Aziz Yıldırım spor kamuoyuna bilmece çözdürüyor. Herkes yerli ve yabancı golcü futbolcunun kim olduğunu araştırıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım önceki gün FBTV'de biri yabancı, biri de yurtdışında oynayan Türk olmak üzere 2 santrfor alacaklarını söylemişti. Ancak Yıldırım'ın bu oyuncuların isimlerini vermekten kaçınması yeni iddiaları gündeme getirdi.

Gözler gurbetçi oyuncularda

Şimdi tüm gözler Futbol hayatını yurtdışında sürdüren Türk oyunculara, özellikle de Fatih Tekke, Halil Altıntop, Mevlüt Erdinç, Nihat Kahveci ile Hasan Kabze'ye çevrildi.

Fakat İspanya'nın Villarreal takımında oynayan ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek olan Nihat'ın şimdilik Türkiye'ye dönmek gibi bir düşüncesi yok.

Kanoute tamam mı?

3 yabancı futbolcuyla ilgilendiklerini kaydeden Aziz Yıldırım, bunlardan ikisinin isminin hiç gündeme gelmediğini öne sürmüştü. Başkan Yıldırım, bahse konu 3 futbolcudan birinin alınamaması halinde Sevilla'da forma giyen Malili yıldız Kanoute'yi transfer edebileceklerini ima etmişti. Dün ise İspanyol gazeteleri başta olmak üzere birçok kaynak Kanoute'nin Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Kahveci için 12 milyon euro bonservis bedeli

Marca Gazetesi, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı konuşmayı referans göstererek Sarı Lacivertlilerin, Kanoute'nin yanı sıra Nihat Kahveci'yi de istediğini ve bu oyuncu için 12 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye razı olduğunu sayfalarına taşıdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious