Kanarya'ya Maldonado şoku!

Kanarya'ya Maldonado şoku!.10836
  • Giriş : 27.05.2008 / 18:17:00

Sergilediği futbolla eleştiri oklarına hedef olan Maldonado'dan Fenerbahçe'ye kötü haber geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Zico'nun durumu ve transferlerin ne olacağı merakla beklenirken, geçtiğimiz sezon sergilediği futbolla eleştiri oklarına hedef olan Maldonado'nun Brezilya'da Roberto Carlos'un da tedavi için bulunduğu Palmeiras Kulübünün doktorlarına muayene olduğu ve Şilili Futbolcuya Alex'te de bulunanan PUBİS teşhisi konduğu öğrenildi.

Lig TV'nin haberine göre: Kasık bölgesinde bulunan rahatsızlık bacağın gövdeyle birleştiği bölgede ödem oluşmasına ve yoğun periyodlarda oluşan ödem nedeniyle sahalardan belirli süreler uzak kalınmasına neden oluyor.

Maldonado'ya konulan bu teşhis Brezilya Basınını da yansırken, Şilili Futbolcu 10 gün Palmeiras'ta kalacağını profesyonel sağlık ekibinin ününü duyduğunu ve bu sebepten dolayı orayı tercih ettiğini söyledi.

Alex'in de zaman zaman sahalardan uzak kalan bu rahatsızlığına yakalanan Maldonado için Fenerbahçe yönetiminin ne gibi bir tutum sergileyecekleri merakla beklenirken önümüzdeki günlerde bu futbolcunun menajeri Juan Figger ile görüşme yapılacağı ileri sürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious