Kanarya'ya süper teklif

Kanarya'ya süper teklif.20525
  • Giriş : 13.08.2008 / 20:36:00
  • Güncelleme : 13.08.2008 / 20:39:54

Valencia'da mutsuz olan iki İspanyol ismin menajeri Gines Carvaja, Fenerbahçe yönetimine süper bir öneri ile geldi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Takvim'in haberine göre; Morientes ve Albelda'nın menajeri, 2 yıldızı Fenerbahçe'ye getirmeyi teklif etti. Gines Carvaja, Valencia'da mutsuz olan 2 yıldızın Kanarya'ya gelmeye sıcak baktığını söyledi.

Kanarya'ya süper teklif

Albelda ve Morientes'in menajeri Carvaja, Fenerbahçe Yönetimi'ne haber gönderip, "İki futbolcuyu da size getirebilirim" dediği ifade edildi.

Fenerbahçe yönetimini heyecanlandıran teklif. Sarı-Lacivertliler'in transfer listesinde yer alan Valencia'lı iki yıldız Fernando Morientes ve David Albelda'nın menajerliğini yapan Gines Carvaja'nın, yönetime haber göndererek, "Eğer isterseniz iki futbolcuyu da size getireyim" dediği iddia ediliyor. Menajer Carvaja'nın bu teklifini Sarı-Lacivertli yönetiminin masaya yatırdığı öğrenildi.

MORIENTES OLABİLİR

Sarı-Lacivertliler'in ön libero transferinde Senna'yı ilk planda tuttuğu fakat yabancı kontenjanında boşluk açılması halinde Morientes'in transferine çok sıcak baktığı gelen haberler arasında. Senna olmazsa Albelda tekrar gündeme gelebilir. Yönetimin önümüzdeki günlerde büyük bir sürprize imza atıp, iki yıldızı kadroya katabileceği belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*