Kangren olunca intihar etti

Kangren olunca intihar etti.8449
  • Giriş : 29.06.2008 / 17:23:00

Yakalandığı şeker hastalığının ilerlemesi üzerine, bacaklarının kesileceğini öğrenen şahıs, hastaneden kaçtıktan sonra evinde intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankara İskitler Aslanbey Caddesi 46/11'de bugün meydana gelen olayda, bir kişi evinde silahla intihar etti.

Alınan bilgiye göre, şeker hastalığına yakalanan eski klüp işletmecisi Abdullah Kayabağlı, hastalığının ilerlemesi üzerine iki gün önce Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti. Kayabağlı'yı muayene eden doktorlar, hastalık nedeniyle iki bacağının kangren olduğu ve kesilmesi gerektiğine karar verdiler.

Kararı duyan Abdullah Kayabağlı, hastaneden ayrılarak evine geldi. Ailesinin yanında iki gün daha kalan Abdullah Kayabağlı, bugün öğle saatlerinde evinin salonuna geçti. Eşi ve çocukları evin içinde olduğu halde, daha önce temin ettiği tabancayı alnına dayayarak tetiği çekti. Salona giren aile bireyleri kanlar içindeki Abdullah Kayabağlı için hemen ambulans çağırdılar.

Olay yerine gelen 112 Hızır Acil ekibi, muayene ettikleri Abdullah Kayabağlı'nın hayatını kaybettiğini belirlediler. Sağlık ekibi olay yerinden ayrılırken, Kayabağlı'nın ailesi sinir krizleri geçirdi.

Abdullah Kayabağlı'nın cenazesi, gerekli incelemelerin yapılmasının ardından Keçiören Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious