Kanlı çapkınlığa 16 yıl hapis

Kanlı çapkınlığa 16 yıl hapis.4528
  • Giriş : 21.11.2008 / 15:16:00

Televizyon kanalındaki arkadaş ilanıyla tanıştığı 3 çocuk annesi kadının evinde kocasına yakalanan, kocayı bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan kişi 16 yıl 3 ay hapse mahkum edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, yaklaşık 8 ay önce, Hasköy Mahallesi'nde, bir televizyon kanalında yayınlanan arkadaş ilanıyla tanıştığı 3 çocuk annesi Güler D'nin eşi Recep D'yi bıçakla yaralamaktan ''öldürmeye teşebbüs'' iddiasıyla tutuklanan Zeki Yüzügülen (27) ile olayı azmettirdiği öne sürülen Güler D'nin yargılanmasına devam edildi.

Güler D. ile mağdur Recep D'nin katılmadığı duruşmada sanık Yüzügülen, yaralama iddiasını kabul etmedi.

Gaziantep'te yaşadığını, olaydan 10 ay önce Güler D. ile bir televizyon kanalında yayınlanan arkadaş ilanı sayesinde tanıştığını ifade eden sanık Zeki Yüzügülen, Güler D'nin daveti üzerine Samsun'a gelerek, evine gittiğini öne sürdü.

Güler D'nin evinde buluştuklarını belirten Yüzügülen, daha sonra aynı binadaki boş bir daireye çıktıklarını, o sırada Güler D'nin kocasının geldiğini ifade ederek, ''Bana evli olduğunu söylememişti. Bilseydim gitmezdim. Kocasının elinde bıçak vardı, üzerime saldırdı'' dedi.

Mahkeme heyeti, sanık Zeki Yüzügülen'i ''kasten adam öldürmeye teşebbüs'' ve ''konut dokunulmazlığını ihlal'' suçlarından toplam 16 yıl 3 ay hapse mahkum etti, azmettirme iddiasıyla yargılanan Güler D'nin beraatini kararlaştırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*