Kanoute neden gelmedi?

Kanoute neden gelmedi?.12922
  • Giriş : 10.06.2008 / 18:27:00

İHA'nın haberine göre, Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için büyük çaba sarfettiği Sevilla'nın Malili golcüsü Frederic Kanoute transferinin yıldız golcünün eşine takıldığı ortaya çıktı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İHA muhabirinin Kanoute'nin transferi için İspanya'da görüşmelere katılan bir yetkiliden aldığı bilgiye göre, Fenerbahçe, yıldız golcüyü kadrosuna katmaya çok yaklaşmıştı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da her ortamda hayranlıkla bahsettiği Kanoute'yi transfer etmek isteyen Sarı-lacivertli yöneticilerin transferi büyük oranda bitirdikleri ancak Malili golcünün eşini ikna edemediği iddia edildi. Fenerbahçeli yetkililerin, hem Sevilla hem de Kanoute'yi ikna etmeyi başardıkları ifade edildi.

Bu noktada ise devreye Kanoute'nin eşinin girdiği ve transfere engel olduğu aktarıldı. Kanoute'nin eşinin terör olaylarını bahane ederek, kesinlikle Türkiye'ye gitmeyeceğini söylediği kaydedildi. Kanoute'nin eşini ikna etmek için çok uğraşmasına rağmen, yıldız golcünün eşinin, 'Türkiye'ye gideceğime senden boşanırım' dediği iddia edildi. Bunun üzerine ise yıldız golcünün Fenerbahçe'ye transferinin rafa kaldırıldığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious