Kanoute'den Fener'e mesaj

Kanoute'den Fener'e mesaj.12922
  • Giriş : 08.05.2008 / 11:16:00

Sevilla'nın yıldız oyuncusu Kanoute, Fenerbahçe'nin kendisiyle ilgilenmesinden memnunluk duyduğunu belirtti ve ekledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan Sevilla'nın yıldız oyuncusu Frederic Kanoute, İspanyol basınına ilginç açıklamalar yaptı.

Malili oyuncu, şu anda sadece Sevilla'nın Şampiyonlar Ligi'ne katılma hakkını kazanmasına odaklandığını belirterek, 'Fenerbahçe'nin benimle ilgilenmesine çok memnun oldum. Ancak bu konu ile ilgili gelişmeler Mayıs ayının 20'sinden sonra netlik kazanır' ifadelerini kullandı.

Kanoute, 'Fenerbahçe sana resmi teklifte bulundu mu?' yönündeki soruları cevapsız bırakırken, gazetecilerden kendisini fazla zorlamamalarını istedi. Sevilla ile halen sözleşmesi olduğunu da hatırlatan yıldız oyuncu, yöneticilerden ücretine iyileştirme yapma sözü aldığını ancak bunun gerçekleşmemesi halinde başka alternatifler arayabileceğinin de altını çizdi.

Kapıyı açık bıraktı

30 yaşına geldiğini ve yapacağı yeni sözleşmenin profesyonel hayatının son sözleşmesi olabileceğini belirten Kanoute, 'Gideceğim kulüpte Futbol hayatıma son verebilirim. Bu yüzden imzalayacağım sözleşme ve şartlar benim için çok önemli. Bu Sevilla veya başka kulüp olabilir. Gerçek şu ki Sevilla ile olan anlaşmam beni tatmin etmiyor' dedi.

Bu arada, İspanyol basını Kanoute'nin bu sezon Fenerbahçe veya İngiltere'ye gitmesine kesin gözüyle bakıyor. Özellikle Sevilla'nın Şampiyonlar Ligi'ne katılamaması halinde Malili oyuncu ile yolların ayrılacağı belirtildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious