Kanser'den alternarif tıp kurtardı!

Kanser'den alternarif tıp kurtardı!.9170
  • Giriş : 08.02.2009 / 02:24:00
  • Güncelleme : 07.02.2009 / 23:39:49

Vücudunda toplam 11 tümör oluşan 7 yaşındaki Brooms, ailesinin alternatif tıp yöntemleriyle hayata döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İngiltere'de boynundan başlayarak dizlerine kadar vücudunda toplam 11 tümör oluşan 7 yaşındaki Connah Brooms, ailesinin alternatif tıp yöntemleriyle hayata döndü.

2006'da Liverpool'daki bir hastaneye kaldırılan Broom'a, sinir sisteminden tüm vücuduna yayılan 'nöroblastoma' adlı nadir görülen kanser teşhisi konuldu. Doktorlar, Brooms'a yaptıkalrı tahliller sonucunda vücudunda 11 tümör bulunca, yapılacak hiçbir şey yok diyerek tedaviyi yarıda kesti.

Ama Connah'ın ailesi umudu kesmek istemediler ve 56 yaşındaki büyükbabası Jim torununa organik gıdalardan özel diyet hazırladı. 7 ay sonra küçük çocuğu muayene edip, tümörlerin küçüldüğünü gören doktorlar, durumu 'mucize' olarak nitelendirdi.

Şu anda 7 yaşında olan Connah'a yapılan son taramalarda 11 tümöründen 10 tanesinin küçülmeye başladığı, tümörlerin kan akışını artık pek de etkilemediği ve neredeyse yok olmak üzere oldukları tespit edildi.

DOKTORLAR UMUDU KESMİŞTİ
Babası, dedesi ve babaannesi ile birlikte yaşayan Connah, 4 yaşından beri kanserle mücadele ediyordu. Liverpoll'daki bir çocuk hastanesinde uzun süre tedavi gören Connah, doktorlar umudu kesince ailesinin evine geri getirilmişti.

Kanser nedeniyle yedi ay kemoterapi gören Connah'ı doktorlar ameliyat etmek istememişti.

Tümörlerin hayati organlara yakınlığı nedeniyle cerrahi bir operasyondan kaçınan doktorlara göre artık yapacak hiç bir şey kalmamıştı.

ALTERNATİF YÖNTEMLERLE GELEN MUCİZE
Brooms'un büyük baba ve büyük annesi Meksika'da bir kanser kliniğine giderek ABD veya İngiltere'de bulunmayan bir ses ve ışık terapisi yöntemi buldular.

Meksika'dan çeşitli terapi yöntemleri ve aletlerle dönen çift, torumlarıyla birebir ve her gün ilgilendiler.

Şüpheci doktorlar hastalık iyileşse bile beden de farklı etkilere yol açabileceğini söyledikleri yöntemleri eleştirirken; aile de bu yöntemlerin kemoterapi ya da radyo terapiden çok daha zararsız olduğu görüşünde.

Doktorların kısa sürede ölecek dedikleri Connah, şu anda vücudundaki tek tümörden de kurtulmak üzere.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*