Kapkaç çetelerine yönelik en kapsamlı operasyon

  • Giriş : 30.04.2006 / 00:00:00

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ceren, bugün halı saha da kapkaççılara yönelik düzenlenen operasyon için 'Kapkaç çetelerine yönelik en kapsamlı operasyon' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

- İstanbul Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Tayfur Erdal Ceren, akşam saatlerinde özel harekat timlerinin desteğiyle halı sahada gerçekleştirilen operasyonun, bu güne kadar kapkaç çetelerine yönelik en kapsamlı operasyon olduğunu söyledi.
Halı saha ve beş yıldızlı bir oteldeki düğün başta olmak üzere bir çok adrese düzenlenen operasyonun, kapkaç çetelerine yönelik en kapsamlı operasyon olduğu açıklandı. Asayiş Şube Müdürlüğü girişinde operasyonla ilgili basın mensuplarının sorularıyla karşılaşan Ceren, operasyonla ilgili detaylı açıklama yapmazken, "Operasyon devam ediyor. Bu güne kadar düzenlenen en büyük operasyon. Açıklama yarın Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah tarafından yapılacak." demekle yetindi.

Operasyon kapsamında 5 yıldızlı bir oteldeki düğüne polis baskını düzenlendiği ve aralarında gelinle damadın da bulunduğu çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınan onlarca zanlı Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious