Kaptan, Carlos'u nasıl kıskandı?

Kaptan, Carlos'u nasıl kıskandı?.13027
  • Giriş : 21.05.2008 / 09:36:00

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez yabancı futbolculara daha çok değer verildiğinden yakınıp 'Carlos Türk olsaydı kovulurdu' dedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türk futbolcusu üvey evlat gibi'

Beşiktaş Kaptanı, yabancı futbolculara daha çok değer verildiğinden yakınıp, 'Roberto Carlos takımı şampiyonluğa giderken kayıp. Bunu bir Türk futbolcu yapsa çoktan kovulmuştu' dedi.

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, Türk futbolcusuna değer verilmediğini söyledi.

İbrahim, 'Servet ve Arda çok daha fazla mücadele etti ama Lincoln sivil olarak stada geliyor çok büyük sevgi görüyor. Haksız görüyor bu ilgiyi. Gordon'a ısınamadı insanımız. Kendi futbolcularımıza değer vermiyoruz ama yabancı olunca aşırı değer veriyoruz. Hem sevgiyi hem de eleştiriyi çok abartıyoruz. Roberto Carlos sakat olabilir ama F.Bahçe şampiyonluğa oynarken Türkiye'de değil. Bunu hangi Türk futbolcusu yaparsa yapsın asarlardı, takımdan gönderirlerdi' diye konuştu.

Sol tarafa fazla transfere ihtiyaç olmadığını belirten İbrahim, 'Her zaman rekabete hazırız. Zapotocny ve Sivok'u tanıyorum ama Udinese'de oynamak da kolay değil. Beşiktaş'a güç katacaklar' dedi. Şampiyonluğu İstanbul Büyükşehir Belediye maçında kaybettiklerini belirten tecrübeli futbolcu, hakem hatalarını da göz ardı etmemek gerektiğini söyledi.

Şu an da Milli Takım kadrosu içinde bulunmak istediğini belirten Üzülmez, 'Şampiyonaya gitmemizde emeğim olduğunu düşünüyorum. Fatih Hoca'nın bu jesti yapmasını isterdim. İçimde burukluk var ama her zaman olnarın yanındayız' şeklinde konuştu.

MARATON

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious