Kaptan Alex: "Sakatlığım yok"

Kaptan Alex:
  • Giriş : 30.09.2008 / 11:04:00
  • Güncelleme : 30.09.2008 / 11:07:05

Fenerbahçe'nin kaptanı Alex, Kiev maçı öncesinde basın toplantısı düzünledi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Brezilyalı futbolcu Alex de Souza, ilk maçta aldıkları mağlubiyeti yarın telafi etmek istediklerini ifade ederek, "Bizim için zor bir maç olacak. İlk maçta aldığımız olumsuz bir skor vardı. Bunu telafi etmek adına bu maçı kazanmamız gerekiyor. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Ber sakatlığım yok. Yarın hocamızın istediklerini sahaya yansıtarak maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz" diye konuştu.

Öte yandan, basın toplantısında yer alan Alex'e, bir gazetecinin, "Dinamo Kiev maçı basında son şans olarak değerlendiriliyor. Takımda nasıl bir psikoloji var" şeklinde soru sorması üzerine araya giren Aragones, "Biz burada sadece Şampiyonlar Ligi'ni konuşmak istiyoruz" diyerek bu soruya tepki gösterdi.

Takımın yaşadığı bu zor günlerden en kısa sürede çıkacağına inandığını vurgulayan Alex, "Bizler futbolun içinde uzun süredir olan insanlarız. Bu tip durumlardan geçiyoruz. Bu zor durumları atlatacağımızdan eminim. Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçta yenildik. Önümüzdeki 5 maçta 15 puan var. Adım adım gitmeliyiz. Dinamo Kiev maçında almamız gereken bir galibiyet var. Bunu aldıktan sonra adım adım gideriz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*