Kaptan Ümit, kaleci Recep’le barıştı

  • Giriş : 11.07.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin Hollanda kampında bu sabah yapılan idmanda aralarında gerginlik yaşanan kaptan Ümit Özat ile kaleci Recep Biler, barıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antrenman sırasında yaşanan olayların çok büyütülmemesi gerektiğini söyleyen kaleci Recep, "Kaptanımız gerek Fenerbahçe'nin kaptanı olarak gerekse benim büyüğüm olarak saygı duyduğum bir insandır. Bizler genç nesil olarak zaman zaman fevri olabiliyoruz ancak büyüklerimiz bizi en iyi şekilde yönlendirmeye çalışıyor. O bizim kaptanımızdır, kızar da sever de bunu büyütmenin bir anlamı yok. Zaten yaptığım davranış nedeni ile kaptanımızdan özür diledim" dedi.

Kaptan Ümit Özat ve Rüştü Reçber ise konu ile ilgili olarak şunları söylediler: "Biz büyük bir aileyiz. Zaman zaman böyle durumların olması çok normal. Her ailede zaman zaman gerginlikler olabilir. Burada biz yaşımız ve tecrübemiz gereği bir çok oyuncu arkadaşımıza ağabeylik yapıyoruz. Bu bazen onlara uyarılarımızı sert bir şekilde de gösterebiliyoruz. Bu sadece bugünkü idmanda değil başka idmanlarda da oluyor. Bundan sonrada olacaktır. Ancak dediğim gibi onlar bizim kardeşlerimiz olduğu için bu aile arasında yaşanan bir gerginlik bunu büyütmemek gerekir."

Antrenman sonrası oyuncular kafilede bulunan yöneticiler İlhan Ekşioğlu ve Neşet Yalçın'ın yanında renkli görüntüler sergilediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious