Kaptanınız Alex konuşuyor!

Kaptanınız Alex konuşuyor!.15757
  • Giriş : 29.12.2007 / 10:05:00

İlk yarıda güzel işler çıkardıklarını vurgulayan Alex, 'Bunu kutlamamız gerekiyor ama asıl zorlu kısım şimdi başlıyor' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

‘Hepsi gerçekleşti’

Kaptan Alex’ten takım arkadaşlarına hem kutlama hem uyarı. 2007/08 sezonunun ilk yarısında güzel işler çıkardıklarını belirten Brezilyalı oyuncu, “Süper Kupa’yı kazanmak, Süper Lig’de ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmek ve Şampiyonlar Ligi’nde bir üst tura kalarak, adımızı 100 yıllık kulüp tarihine yazdırmak istiyorduk. Bütün bunların hepsini gerçekleştirdik. Bu başarıları kutlamamız gerekiyor ama asıl zorlu kısım bundan sonra başlıyor” diye konuştu.

‘Zorlu kış maçları’

Kış maçlarının çok zorlu olduğunu kaydeden Sambacı, şunları söyledi: “Liderlik savaşı veren takımlar, kaybetme ihtimalini bile düşünmek istemez. Küme düşme tehlikesi yaşayanlar ise mecburen maçlarına daha fazla asılır. Bundan dolayı işler daha da zorlaşır. Devler Ligi’nde de çok zorlu bir ekip olan Sevilla ile oynayacağız. Herşeye rağmen yolumuza devam edeceğimize inanıyorum. İşimizi güzel yaptığımıza inanıyorum. Bundan sonra da güzel sonuçlar kovalayacağız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious