Kaptanlara dönüş umudu doğdu

Kaptanlara dönüş umudu doğdu.14827
  • Giriş : 08.07.2008 / 10:01:00

'Terlik' bahanesiyle birbirlerine tekme-tokat giren ve süresiz kadro dışı bırakılan kaptanlara dönüş umudu doğdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sağduyu galip geldi

Fanatik gazetesinin haberine göre, baştan geri adım atmamakta direnen iki futbolcunun da, aradan biraz zaman geçip olay soğumaya başlayınca pişman oldukları, takıma geri dönmeleri ve kendilerine bir şans daha tanınması doğrultusunda istekte bulundukları belirtildi. Gelişmeleri doğrulayan Menacer Sinan Engin, şu görüşleri dile getirdi:

Trafik epey yoğun

“Onlara ‘Barışın’ dedim. ‘Her türlü cezaya razıyız’ diyerek geri çevirdiler. Gece yarısı odama gelip ‘Barışalım’ karşılığını verdiklerinde ise çok geçti. Şimdi araya pek çok kişiyi sokup, ‘dönelim’ mesajı yolluyorlar. Ortada hata var. Bedelini ödediler ve ödemeye devam edecekler. Ama hepimiz insanız, hatalar olabiliyor. Bu nedenle affetmeyi düşünüyoruz. Ancak kaptanlık konusunda karar değişikliği söz konusu değil” dedi. Bu arada yöneticilerin çoğunluğunun affa karşı olduğu belirtiliyor.

Bugünkü rakip St. Johann

Siyah-Beyazlı ekip, Avusturya’daki ikinci hazırlık maçında bugün St. Johann ile karşı karşıya gelecek. St. Johann Stadı’ndaki mücadele saat 19.30’da başlayacak. İlk hazırlık karşılaşmasında Red Bull Salzburg’u Mehmet Sedef ve Fahri’nin golleriyle 2-0 mağlup eden Beşiktaş, bundan sonra 11 Temmuz’da Almanya’nın VFL Bochum, 15 Temmuz’da ise Romanya’nın Steaua Bükreş ekipleri ile oynayacak. 16 Temmuz’da birinci etap kampını tamamlayacak olan Kara Kartal, sezon öncesi kampının ikinci bölümünü 23 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında yine Avusturya’da, ama Loipersdorf bölgesinde gerçekleştirecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*