Kara Kartal Beto'yu izliyor

Kara Kartal Beto'yu izliyor.10666
  • Giriş : 19.01.2008 / 08:16:00

Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Meite için Bolton, Boumsong için de Juventus'la pazarlıklarını sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ancak bu iki futbolcunun transferinde bir türlü pürüzleri gideremeyen siyah-beyazlılar, yeniden Ersen Martin'in takımında oynayan Portekizli Beto için Huelva kulübü ile görüşmeye başladı. Beto'nun maç kasetleri de dün Ertuğrul Sağlam'a ulaştırıldı.

Beto için yeni kaset

Beşiktaş, rakiplerine göre maliyeti daha düşük olan stoper için karar aşamasında Portekizli oyuncunun yeni kasetlerini dikkatle izleyen Sağlam'ın ilk izlenimi olumlu!.

MEİTE VE BOUMSONG...
Yoğun çabalarına rağmen stoper sorununu çözemeyen Beşiktaş, rotayı yeniden Huelva'nın yıldızı Beto'ya çevirdi. Ze Castro, Coloccini ve Kyrgiakos için yaptığı girişimlerden sonuç alamayan, son günlerde ise Majstroviç, Meite ve Boumsong'a yoğunlaşan siyah-beyazlı yönetim, maliyeti daha düşük olan Portekizli'ye yöneldi.


MALİYETİ 2.5 MİLYON
Meite için Bolton, Boumsong için de Juventus ile temaslarını sürdüren Beşiktaş, yeni kasetleri teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a teslim edilen Recreativo Huelva'lı Beto'yu listenin ilk sırasına yerleştirdi. Takım arkadaşı Ersen Martin'in olumlu referansı sonrası Kartal'a daha sıcak bakan yıldız oyuncunun maliyeti 2.5 milyon euro civarında...

ARADIĞINI BULAMADI
2005'te Lizbon forması ile UEFA finali oynayan ve Portekiz Milli Takımı'nda da forma giyen 32 yaşındaki Beto, İspanyol kulübünde aradığını bulamadı. Bu sezon takıma girmekte zorlanan ve Huelva'dan ayrılmak isteyen tecrübeli stoperin kasetlerini izleyen Sağlam, "uygundur" raporu verirse bu transfer sonlandırılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious