Kara Kartal temkinli

Kara Kartal temkinli.23925
  • Giriş : 07.01.2008 / 08:58:00
  • Güncelleme : 07.01.2008 / 13:18:23

Savunma ve orta sahaya takviye yapmak isteyen Beşiktaş, talip olduğu isimlerin yüksek maliyetleri nedeniyle transferde bekleme kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sinan Engin açıkladı
Holosko'yu renklerine bağlayıp dikkatleri üzerinde toplayan Beşiktaş, savunma ve orta sahasını güçlendirmek için de kolları sıvamıştı. Frankfurt’un Yunan yıldızı Kyrgiakos ve Atletico Madrid’in genç stoperi Ze Castro’yla görüşen Siyah-Beyazlılar, iki futbolcunun yüksek maliyeti nedeniyle beklemeye geçti. Önlerinde uzun bir süre olduğunu dile getiren Menacer Sinan Engin, “Savunmada önemli eksiklerimiz var. DİSKİ karşısında bile zaman zaman zorlandık” diyerek transfer yapacaklarının altını çizdi.

İnceman da gündemde
“İstediğimiz oyuncuların fiyatları çok yüksek” diyen Engin, “Beşiktaş ismini duyan yüksek uçuyor. Ara transferde mecburuz diye kulübün parasını sokağa atacak halimiz yok. Daha vaktimiz olduğunu biliyoruz. Tekliflerimizi yaptık bekliyoruz. Hangi oyuncudan beklediğimiz yanıt gelirse, oturur imzayı atarız. Ayrıca yerli isimler de gündemde var.” dedi. Siyah-Beyazlılar’ın Manisa’nın orta sahadaki yıldızı Uğur İnceman ile ilgilendiği biliniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious