Karaman'da TOKİ evleri bitti

Karaman'da TOKİ evleri bitti.10840
  • Giriş : 30.08.2006 / 00:00:00

Karaman'a TOKİ tarafından yaptırılan 720 konutun 1 Eylül Cuma gününden itibaren hak sahiplerine teslim edilmeye başlanacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi ile Karaman Belediye'sinin öncülüğünde Fisandun yolu üzerinde yapımı tamamlanan TOKİ konutlarının geçici kabullerinin yapılmasının ardından satışı gerçekleştirilen konutların teslim işlemlerinin Karaman merkez için 1-28 Eylül, Ayrancı içinse 1-4 Eylül tarihleri arasında yapılacağı öğrenildi.

Konut teslim işlemleri çerçevesinde alıcılara Halk Bankası Karaman Şubesi tarafından yazı gönderilerek teslim işlemleri ile ilgili bilgi verileceği teslimlerin ise Karaman merkez ve Ayrancı şantiyelerinde yapılacağı açıklanırken konut alıcılarının konut teslim programı çerçevesinde kendilerine bildirilen gün ve saatte şantiyede olmaları istendi.

Diğer taraftan Karaman Merkez Yeşilada projesi kapsamın da TOKİ alanında bulunan 9 adet işyerinin ise 5 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek olan Açık artırma usulü ile satışa çıkarılacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious