Karan F.Bahçe'ye mi gidiyor?

Karan F.Bahçe'ye mi gidiyor?.11483
  • Giriş : 28.12.2008 / 14:11:00

Sabah Gazetesi'nin 28 Aralık 2008 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; G.Saraylı Ümit Karan ile F.Bahçe arasında yeni bir flört başlıyor!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-kırmızılı takımın Sivassporlu Mehmet Yıldız'ı almak için yaptığı girişimlerde 'adı' takasta anılan golcü oyuncunun, sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.

Cimbom'un Sivas'a yaptığı teklife, Yiğidoların yanıtı "Ümit Karan'ı isteriz" olmuştu. Ancak bu oyuncunun İstanbul'da kalmak istediği ve Sivas'a sıcak bakmayacağı biliniyor.

Menajeri aracılığı ile Fenerbahçe ile temas kuran Ümit, geçen sezonun başında da F.Bahçe ile görüşmüş ama G.Saray'da kalmıştı. Bu aşamada Ümit'in artık sarı-kırmızılı takımda kalmayacağı konuşuluyor. Ayrıca yıldız oyuncunun sözleşmesinde bulunduğu iddia edilen özel madde de işi kolaylaştırıyor. Buna göre Ümit 1 milyon euro karşılığında G.Saray'dan bonservisini alıp istediği takıma gidebiliyor.

DÜĞÜNDE DE MORALSİZDİ

Öte yandan Galatasaraylı futbolcu Volkan Yaman dün Almanya'da Reyhan Ünlü ile evlendi. Yaman'ın Münih'teki düğününe Adnan Sezgin, Ümit Karan, Sabri, Aydın, Aykut, Hasan Kabze de katıldı. Düğünde moralsiz olduğu fark edilen Ümit sık sık Sezgin'le konuşurken görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*