Karanlık güçlerin oyunu deşifre edildi

Karanlık güçlerin oyunu deşifre edildi.13620
  • Giriş : 18.04.2009 / 06:48:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:15:37

Büyük beğeniyle izlenen Tek Türkiye dizisi, kirli planları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:Kendilerini Türkiye'nin tek sahibi gibi gören Karanlık Kurul, memleket üzerine yazdıkları bölücü senaryoyu kendi ağızlarıyla deşifre ediyor. Soluk soluğa izlenen "Tek Türkiye"nin son bölümünde de ilginç bir senaryo ekrana geldi.

"Aylardır hazırlığını yaptığımız 4 aşamalı eylem planımız fiyaskoyla sonuçlandı. Tam düğmeye basmaya saatler kala zıpkın yiyoruz ve sonra bir dalgada boğuluyoruz. Bu kez tam 12'den vurulduk. Oysa herşey en ince teferruatına kadar hazırdı ama olmadı, olmuyor..." diyerek yaşadıkları hezimeti itiraf eden hain senaryonun aktörleri, "Üzerimizde çok baskı var, her yerden sıkıştırılıyoruz. Medyaya sızan kasetlerden yeni kurtulmuşken şimdi de tehditler başladı. Devam eden davayı halledemezsek birbiri ardına çözülmeler, konuşmalar başlayacak" sözleriyle de endişelerini dile getirdi.

"Ne yapıp edip bu gidişin önünü almalıyız. Herkes demokrasi, hukuk, insan hakları, açılım, Avrupa Birliği diyorsa bundan böyle biz de bu söylemleri kullanıp halkın arasına karışmalıyız. Kurdurduğumuz ve arkasında olduğumuz partinin hazırlıkları bitti. Ses getirecek adamları da işin içine zorla soktuk. Ortaya çıkması için uygun zemini bekliyoruz. Yandaş medyamızın da işi köpürtmesiyle oyunu sahneye süreceğiz" diyen Karanlık Kurul üyeleri, "Siyaseti yönlendirerek mevcut iktidarın yıpratılması ve ülkede kaos ortamı oluşturarak nihai hedeflerini gerçekleştirebilmek" amacıyla servis edecekleri kan donduran planları anlattı. İzleyin...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*