Karasulular festivalle eğleniyor

  • Giriş : 15.07.2006 / 00:00:00

Bu sene 20.'si düzenlenen ve 14-15-16 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek Karasu Kültür Turizm ve Fındık Festivali devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karasu Kaymakamı İlker Gündüzöz, Belediye Başkanı Ahmet Genç ve AKP İlçe Başkanı Tuna Eren'in katıldığı geleneksel 6. satranç turnuvası ile başlayan festival etkinlikleri, bu sene Federe olan ve Futbol Federasyonu bünyesinde resmi bir statüye kavuşan plaj futbolu ile devam etti. Festival çerçevesinde Salik Kütükçü'nün karikatür sergisi ve Adliye Ulca'nın resim sergisi ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Sunuculuğunu manken Tuğba Özay'ın yaptığı açıkhava halk konserlerinde Karadeniz'in beğenilen sesi Yasemin Yıldız, Zeynep Dizdar ve Alişan izleyenlere keyifli saatler yaşattı. Konseri yaklaşık 4000 kişi izledi.

Festival etkinlikleri bugün ve yarın da satranç turnuvası, plaj futbolu ile Yıldız Tilbe, Murat Başaran, Özlem Özel, Gökhan Birden ve Betül Çağlar'ın verecekleri halk konserleri ile devam edecek. Festival 16 Temmuz Pazar günü saat 20:00-24:00 arasında yapılacak olan halk konseri ile sona erecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious