Karayalçın: İki puan ilerideyim

Karayalçın: İki puan ilerideyim.12641
  • Giriş : 30.03.2009 / 00:20:00

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Karayalçın TV'lerde sonuçlara karşın kendisinin iki puanlık farkla önde olduğunu savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Karayalçın düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:

Bizim değerlendirmelerimize göre seçim önceden de tahmin ettiğimiz gibi bizim iki puanlık üstünlüğümüzle tamamlanacaktır. Ancak televizyonlardan yenimahallenin ve çankayanın bilgileri işlenmemektedir. O bilgiler televizyon sonuçlarına yansımamaktadır.

Veri tabanının tıkanıklığı veri tabananın işlenmemesi gibi iki yerin sonuçlar televizyonlara yansıtılmamaktadır. Bununla ilgili gerekli uyarılar yapılmıştır. Çankaya'nın bir bölümünde elektirikler yoktur. Arkadaşlarımız o noktalara gitmişler ve durumu izlemeye almışlardır. Ben bunları açıklamakla yetinmek istiyordum ama şimdi gelen bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.

Ankara'da 803 sandık sonucu bana verilmiştir. bu sonuçlarda iki yer yok Sandık başındaki arkadaşları doğabilecek farklı durumlarla ilgili uyarmak istiyorum. Sandık başındaki arkadaşların sonuçların İlçe seçim Kurulu'na götürülmesine dikkat edilmelidir. Ayrıca bilgisayar sistemine giriş konusunda sorun yaşanmasını anlamış değilim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*