Karayalçın'dan bilet ücretlerinde indirim

Karayalçın'dan bilet ücretlerinde indirim.11692
  • Giriş : 05.03.2009 / 11:44:00

Murat Karayalçın, öğrencilere bilet ücretlerinde indirim sözü verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Karayalçın ile Çankaya Belediyesi adayı Bülent Tanık, ODTÜ mezunları, öğrencileri ve öğretim elemanlarının her ay düzenlediği geleneksel toplantıya katıldı.

ODTÜ Öğrenci Konseyi, ODTÜ Mezunları Derneği ve ODTÜ Öğretim Elemanları Derneği tarafından her ay düzenlenen, "Konuşmak, Paylaşmak, Üretmek İçin Bu Ay Yine Buluşuyoruz Hocam" buluşmasına katılan Karayalçın, Ankara'da yoksulluğa izin vermeyeceklerini söyledi ve öğrencilere bilet ücretlerinde indirim sözü verdi.

Karayalçın, seçilmesi halinde hiçbir belediye hizmetinin özelleştirilmeyeceğini, taşeronlaştırılmayacağını ifade etti ve "Kamu çıkarlarının önemine inanan bir siyasi anlayışın mensubuyuz. Doğalgaz, su özelleştirilemez. Bu kentte yoksulluğa ve yoksulluğun istismarına son vereceğiz. Bunu bir vaat olarak söylemiyorum, söz veriyorum" diye konuştu.

Çankaya Belediye Başkan adayı Bülent Tanık da, yaptığı konuşmada şöyle dedi:
"Bir kentin, bir ülkenin tükenişine daha fazla tanıklık etmemek, yaşanan iki kışı birden bahara çevirmek için aday oldum. Dünyada ve ülkemizde yaşanan krizin çözümünde yerel yönetimlerde yapacağımız atağın büyük etkisi olacağına inanıyorum. Çankayalılardan aldığım gücü bilgi ve birikimi harmanlayıp, birlikte üretip, birlikte yöneterek tüm sorunlara aşacağız. Ekonomik açmazlara karşı önlem almak da belediyelerin de görevi olmalıdır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*