Karayalçın'ı internetten vurdular!

Karayalçın'ı internetten vurdular!.11692
  • Giriş : 11.03.2009 / 23:06:00
  • Güncelleme : 11.03.2009 / 23:13:12

Seçime 18 kala siyasetin tansiyonu yükseliyor. Karayalçın'la ilgili "terör örgütü yanlısıdır" iddiaları bu kez internette dile getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in CHP Adayı Karayalçın'la ilgili dile getirdiği iddiaları bu kez bir internet sitesinde dile getirildi.

"www.gercekkarayalcin.com" adlı sitede CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın'a eleştiriler yöneltiliyor. Karayalçın'ın çeşitli TV kanallarında hakkındaki iddialara cevap vermesine rağmen hazırlanan videolarla Karayalçın'ın Diyarbakır mitingleri eleştiriliyor ve DTP için oy istediği iddia ediliyor.

SİTE BAYKAL'I DA VURDU

"Karayalçın'ın gerçek yüzü" başlığıyla hazırlanan sitede eleştirilerden CHP lideri Baykal'da nasibini alıyor. CHP lideri Baykal'ın, 2004 seçimleri öncesi SHP'nin milletvekili aday listelerinin İmralı'dan geldiğini iddia ettiği sözleri tekrar tekrar verilirken Karayalçın'a yönelik sert eleştirileri de yine aynı videoda izleyiciye sunuluyor. İşte bu eleştirilerin ardından Baykal ve Karayalçın birlikteliği sorgulanarak, seçmenden sandık öncesi bu ilişki ağına dikkat edilmesi isteniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*