Karayip Korsanları ödülleri topladı

Karayip Korsanları ödülleri topladı.23432
  • Giriş : 04.06.2007 / 09:04:00

MTV film Ödüllerinde, ''Karayip Korsanları'', en iyi film ve en iyi oyuncu dallarında ödülleri topladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çok sayıda davetlinin katıldığı ve televizyondan da canlı yayınlanan törende, ''Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı'' en iyi film seçilirken, Johnny Depp bu filmdeki rolüyle in iyi oyuncu ödülünü aldı.

Jaden Smith ''The Pursuit of Happyness'' ile en iyi çıkış yapan oyuncu, ''Borat'' ile Sacha Baron Cohen en iyi komedi performansı ve ''The Departed'' ile Jack Nicholson en iyi kötü karakter dallarında ödüle layık görüldüler.

En İyi Öpücük ödülü ''Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby'' filmiyle Will Ferrel ve Sacha Baron Cohen'e, en İyi dövüş ödülü Gerard Butler vs The Uber Immortal ''300'' filmine ve henüz izlenmemiş en iyi yaz filmi ödülü ''Transformers''a gitti.

MTV Film Ödülleri törenine Cameron Diaz, Robin Williams, Jessica Biel, Bruce Willis gibi birçok ünlü katılırken, en çok ilgiyi yakında cezaevine girecek olan Paris Hilton çekti.

Hızlı yaşam tarzı ile dikkat çeken Hilton, alkollü araç kullanırken yakalanmıştı. Hilton, salı gecesi 23 günlük cezasını çekmek üzere cezaevine girecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious