Karayollarında durum

Karayollarında durum.7596
  • Giriş : 27.06.2007 / 11:14:00

Yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Karayollarının değişik kesimlerinde sürdürülen bölünmüş yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Karadeniz Sahil yolunun Bolaman-Perşembe kesiminin 13-28. kilometreleri arasındaki üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü veriliyor.

Antalya-Kemer-Tekirova yolundaki Kemer-I, Kemer-II ve Kemer-III tünelleri yapım işindeki kaya patlatma çalışmaları nedeniyle yolun 21-22. kilometreleri arasındaki kesim bugün 12.00-12.30 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Diyarbakır-Elazığ yolunun 57-66. kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, araçlarda takoz ve çekme halatı bulundurulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması da istendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious