Karayollarından İstanbul'a kötü haber

  • Giriş : 18.06.2009 / 15:05:00

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzleri değiştirilecek. 20 Haziran'da başlayacak çalışmalar her aşamada 2 şerit kapatılarak 4 aşamada 31 Temmuz'da tamamlanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzleri değiştirilmesi çalışması nedeniyle 20 Haziran 2009 Cumartesi günü saat 24.00'de başlayacak çalışmaların, her aşamasında iki şeridin trafiğe kapatılarak 4 aşamada, 31 Temmuz 2009 Cuma günü saat 06.00'da tamamlanacağı kaydedildi.

Ayrıca, Anadolu Otoyolu'nun Gerede Kavşak köprülerinde bordür betonları ile üst yapı yenilemesi yapılacağından, Ankara istikametindeki köprünün trafiğe kapatıldığı ve 109-112.kilometreler arasında ulaşımın İstanbul istikametinden iki yönlü olarak sağlandığı belirtildi.

Gerede-Karabük yönünden otoyolun Ankara istikametine girecek araçların Dörtdivan kavşağını kullanacakları bildirilen açıklamada, Polatlı-Sivrihisar yolunun 8-10.kilometreleri arasındaki hızlı tren köprü çalışmalarından dolayı Polatlı-Sivrihisar yönünün trafiğe kapatılacağı, ulaşımın Sivrihisar- Polatlı istikametinden iki yönlü olarak sağlanacağı duyuruldu.

Açıklamada, karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları devam eden kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, takoz ve çekme halatı bulundurulması ve aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği konularında sürücüler uyarıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*