Kardeş katilinden tüyler ürpertici itiraf

Kardeş katilinden tüyler ürpertici itiraf.8981
  • Giriş : 23.12.2008 / 10:21:00
  • Güncelleme : 23.12.2008 / 10:21:59

1 ay Alpay ile aynı odada kaldım. Geceleri bana seslendiğini duydum. Sandıktan kan geliyordu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul Fatih'te kardeşi Alpay D.'yi (11) bıçakla öldürüp çeyiz sandığında saklayan S.D. (17) yaşadıklarını şöyle anlattı: "Kardeşimle aynı odada kalıyorduk. Tartışma esnasında kazayla bıçakladım. Cesedi çeyiz sandığıma koydum. 1 ay Alpay ile aynı odada kaldım. Dikkat çekmekten korkuyordum. Psikolojim bozuldu. Geceleri bana seslendiğini duydum. 1 ay hiç uyuyamadım.

Ailem hiç şüphelenmedi. Zaman zaman sandıktan kan geliyordu. Kanları da bezle silip çöpe attım.

FARE ZEHİRİ ATTILAR

Koku yayılmaya başladı. Evimiz ahşap olduğu için fare çok oluyordu. Annemler kokunun fare leşinden geldiğini düşündü. Sandığın altına ve etrafına fare zehiri döktük. Annem bir gün sandığı açmak istedi. 'Koku tahtaların arasından geliyor' diye engelledim. Her gün sandığa naftalin atıp odaya da parfüm sıkıyordum.

S.D. şüphe çekmemek için 22 Kasım'da kaybolan Alpay'ın kendisine “Beni kurtarın. Annem nasıl?” diye mesaj attığını öne sürdü. Polis, mesajların kaynağını bulamayıp S.D.'yi sorgulayınca vahşet ortaya çıktı.

EVİ YAKMAK İSTEDİ

S.D.'nin yakalanmadan 15 gün önce cesedi sakladığı sandıktan kurtulamayınca, evi yakmak istediği öne sürüldü. Evin bahçesinde çıkan yangını fark eden mahalleli alevleri kısa sürede söndürdü. S.D. ise yangını tanımadığı insanların çıkarttığını iddia etti.

CİNAYETİ YALNIZ İŞLEDİ

Polis, S.D.'nin cinayeti tek başına işlediğini düşünüyor. Eğer genç kız yardım alsaydı sandığı evde tutmazdı. S.D. cezaevine gönderildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*