Kardeşine okul kıyafeti çalarken yakalandı

  • Giriş : 11.09.2006 / 00:00:00

Antakya'da bir genç kız okula kaydettirdiği kardeşinin önlüğü olmadığı için mağazanın birinde okul kıyafeti çalarken polise yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polise yakalanırken göz yaşını tutamayan genç kız kameramanların çekim yaptığı sırada sürekli kendini gizleyip ağladı.

Antakya'nın Meydan Mahallesi'nde Semih Aldıç'a ait giyim mağazasına önce müşteri olarak giren Emine G. Mağazadan hırsız olarak çıktı.

Alınan bilgiye göre Emine G. Birkaç gün önce kardeşini okula kaydettirdi. Ancak maddi durumları iyi olmadığı için ailesi küçük kardeşine okul kıyafeti alamadı.Bu durumu kendine dert edinen Emine G. haftanın en yoğun gününü yaşayan Meydan Mahallesi'ndeki Aldıç çiftinin mağazasını bir müşteri gibi girdi. Önce iş yeri sahibi Semih Aldıç ile daha sonra Zeynep Aldıç ile konuşan ve kıyafetlerin fiyatını soran Emine G. Kalabalığı fırsat bilip bir önlüğü alıp poşetine koydu. Bunu fark eden iş sahibi Semih Aldıç önce Emine G:'yi kontrol altına aldı sonra da durumu hemen polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis Emine G.'yi gözaltına aldı. Sivil polis otosuna bindirilen Emine G. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.Polis otosuna götürülen Emine G. İsimli zanlı göz yaşlarını tutamadı.

Mağaza sahibinin eşi Zeynep Aldıç, "Bizi nasıl yönlendirdi ve nasıl kaşla göz arasında bu hırsızlığı yaptı anlayamadım. Beyim son anda fark etmiş. 2 pantolon ve bir de önlük aldığı tesbit edildi. Şimdi ise ağlıyor.Ne olursa olsun neticede yapılan hırsızlıktır ve çok ayıp." ded

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious