Karımı ve kızımı kandırdılar

Karımı ve kızımı kandırdılar.11430
  • Giriş : 20.10.2008 / 12:20:00

Karısı ve kızına zorla fuhuş yaptırılan adam savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Adana'da yaşayan 48 yaşındaki Mehmet P., eşi 40 yaşındaki Kezban ve üvey kızı 16 yaşındaki F.P.'nin daha güzel bir hayat vaadiyle kandırılıp, Antalya'nın Manavgat İlçesi'ne kaçırıldıkları ve zorla fuhuş yaptırıldığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Meyve bahçelerinde gece bekçisi olarak çalışan Mehmet P., 15 yıl önce, şiddetli geçimsizlik nedeniyle ilk eşinden boşanan 2 çocuk annesi Kezban P'yle evlendi. Mehmet P., eşinin ilk eşinden olan 2 çocuğunu da üzerine kaydetti.

İddiaya göre, yaklaşık 4 ay önce Kezban P'nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yaşayan kardeşi Seher S., Adana'ya gelip bir hafta kaldı. Bu süreçte Seher S., ablasını Bekir adında biriyle tanıştırdı. Soyadı öğrenilemeyen Bekir, evlilik vaadinde bulunup, daha iyi bir hayat sürdürme sözü verdi. Bu teklifi kabul eden Kezban P., eşi işte olduğu sırada kızı F.P.'yi yanına alıp, tüm ev eşyalarıyla birlikte kaçtı.

İddiaya göre, Bekir adlı kişi Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde kendine ait eve yerleşen Kezban P'nin kızı F.P.'ye yaşını büyük gösteren sahte kimlik çıkartıp, onu ve annesi Kezban P'ye zorla fuhuş yaptırmaya başladı. Oğlu 18 yaşındaki Cumali P'yi Manavgat'a gönderip, araştırma yaptıran Mehmet P., eşi ve kızının fuhuşa zorlandığını öğrenince savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Eşinin, baldızı ve Bekir tarafından kandırıldığını öne süren Mehmet P., suçluların yakalanmasını istedi. Gözyaşları içinde eşinin vaat kurbanı olduğunu anlatan Mehmet P., “Eşimle 15 yıldır çok güzel bir evliliğimiz vardı. Hiç sorunumuz yoktu. Onlar için her şeyi yaptım, gece gündüz çalıştım. Ama kardeşi, eşimin aklına girdi, kandırdı. Ben köyde çalışırken Adana'ya geldim. Ev kirasını ve borçlarımızı ödedim. Tekrar köye döndüğümde tüm eşyalarımızı alıp kaçmışlar. Bekir isminde biri, kızımı öldürme tehdidiyle, ikisine de fuhuş yaptırıyormuş. Eşimi ve kızımın bir an önce bulunup, zorla fuhuş yaptıranların yakalanmasını istiyorum” dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*