Karın ağrısı çeken 12 yaşındaki kız hamile çıktı!

Karın ağrısı çeken 12 yaşındaki kız hamile çıktı!.7675
  • Giriş : 19.04.2008 / 21:42:00
  • Güncelleme : 19.04.2008 / 21:49:22

Daha ilkokula gidiyor. Ne yaşadığını bile bilmiyor. Ama anne oldu. Ona tecavüz edense bir akraba..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karın ağrısı şikayeti ile gittiği doktorda 8,5 aylık hamile olduğu anlaşılan ilköğretim okulu öğrencisi 12 yaşındaki D.R.'ye dayısı V. Y.'nin tecavüz ettiği ortaya çıktı. D.R.'nin doğumu gerçekleşti. O artık küçük bir anne...

12 YAŞINDA ANNE OLDU

Annesi ile birlikte yerleştirildiği Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'nda doğum yapan D.R.'nin bebeğinden alınan kan örneğinin Adli Tıp Kurumu'nda incelenmesi sonucu, yeğenine tecavüz ederek hamile bıraktığı kesinleşen V. Y, izini kaybettirmeye çalıştığı Ardahan'da yakalanarak gözaltına alındı.

ANNE ŞİKAYETÇİ OLDU

Hürriyet'in haberine göre; İstanbul Kumkapı'da 28 Ocak 2008 günü ilköğretim okulu öğrencisi 12 yaşındaki D.R., ailesi tarafından karın ağrısı şikayeti ile hastaneye götürülmüş, ancak küçük kızın muayenesinde 8.5 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

Bunun üzerine D.R'nin annesi, savcılığa giderek şikâyetçi olmuştu.

KÜÇÜK KIZ NE YAŞADIĞINI BİLMİYOR

Annesi tarafından doktor raporu da sunulan savcıya ifade veren 12 yaşındaki D.R, kendisini kimin hamile bıraktığını bilmediğini söylemişti. Doğum sancısı çeken ve sürekli ağlayan küçük kız, mahkeme kararıyla koruma altına alınmış, annesi ile birlikte İstanbul'da bir kadın sığınma evine yerleştirilmişti.

GERÇEK KAN ÖRNEĞİNDEN ÇIKTI

Savcılık kızın kimin tecavüzüne uğradığının anlaşılması için baba C.R'den, dayısı V. Y.'den ve eve sürekli girip çıktığı belirlenen babanın bir arkadaşından DNA testi yapılması için kan örnekleri alınması talimatı vermişti.

DOĞUM GERÇEKLEŞTİ

Annesi ile birlikte kaldığı sığınma evinde doğum yapan küçük D.R'nin bebeğinden alınan kan örneğinin Adli Tıp Kurumuna gönderilerek incelenmesinin ardından tecavüzcünün dayısı V. Y. olduğu kesinleşti. Adli Tıp Kurumu'ndan savcılığa gönderilen raporun ardından yakalanması için talimat çıkarılan V. Y., olaydan yaklaşık 2,5 ay sonra Ardahan'da bir akrabasının evinde yakalanarak dün gözaltına alındı. Tecavüzcü dayı V. Y'nin Ardahan'da hakim karşısına çıkarılacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious