Karısı kürtaj yaptırmak istedi, çatıya çıktı

Karısı kürtaj yaptırmak istedi, çatıya çıktı.7862
  • Giriş : 02.10.2008 / 15:39:00

İzmir'de Belarus uyruklu bir bayan ile evli genç adam, bir buçuk aylık hamile eşinin bebeğini aldırmak isitemesi üzerine intihar etmek amacıyla çatıya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alsancak Atatürk Caddesi'nde bulunan çok katlı otoparkın çatısında intihar etmek isteyen bir şahsın olduğunu gören vatandaşlar olayı polise bildirdi. İhbar üzerine AKS 110 ve polis ekipleri olay yerine geldi.

Çatıda bulunan şahsın 26 yaşındaki İrfan Deniz olduğunu ve şahsın hamile eşinin bebeğine kürtaj yaptırarak aldırmak istediği için intahar etmek isitediğini öğrendi.

Bunun üzerine Belerus uyruklu eş Snezhana Komatsko (24) ile irtibat kuran polis ekipleri genç bayanı olay yerine getirdi. İntihar etmek için 9 katlı binanın çatısına çıkan genç adam, eşinin ve polis ekiplerinin iknası ile aşağıya indirildi.

Olayı gören bazı vatandaşlar intihar anını cep telefonu ile çekerlerken, bazılarıda atlayıp atlamaması konusunda birlerine yorum yapmaları ise ilginç görüntülere sahne oldu.

BABA OLMAK İSTİYORUM

Aşkları evlilikle sonuçlandıktan sonra geçimsizlik yaşayan genç çiftin, evliliklerini sürdümek için çocuk sahibi olmak istediği öğrenildi. Belarus uyruklu eş Snezhana Komatsko hamile olduğu halde eşi tarafından darp edildiği için hem evliliğini hemde bebeğini dünyaya getirmek istemedi.

Bu fikrini eşine bildiren Komatsko, arife günü eşi tarafından darp edilerek burnu kırıldı. Bir buçuk aylık Komatsko, karakola giderek eşi tarafından darp edildiğini bildirdi.

Karakol eş İrfan Deniz'i "Hürriyeti tehdit" suçlaması ile Deniz'i savcılığa sevk etti. Savcılık tarafından serbest bırakılan İrfan deniz, eşini çok sevdiği için ayrılmak istemediğini ve baba olmak istediği için intihar etmek istediğini belirtti.

İntihara teşebbüs eden İrfan Deniz soruşturma için Alsancak Karakolu'na götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*