Karısını kaçırıp tecavüz etti

Karısını kaçırıp tecavüz etti .7912
  • Giriş : 05.04.2008 / 12:00:00

Kendisinden ayrılan eşini kaçıran koca, 4 gün boyunca tecavüz etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zorba koca, ayrılmaya karar verip ailesinin evine dönen eşini silah tehdidiyle kaçırdı. Genç kadını 4 gün boyunca alıkoyup tevacüz eden işsiz koca, lüks bir arabanın içinde yakalandı

3 yıl önce birbirlerini severek evlenen Antalyalı B.K. ile O.K.’nin arası, bir süre sonra, kocanın sabit bir işi olmaması yüzünden çıkan kavgalar nedeniyle bozuldu. Genç kadın 1 yaşındaki kızını da alarak ailesinin evine yerleşti ve eşine boşanma davası açtı. O.K. bir süredir ayrı yaşadığı karısının açtığı boşanma davası celbi eline ulaşınca çıldırdı. 4 gün önce eşini mahalle içerisinde bekleyen O.K., genç kadını markete gitmek için evden çıktığı sırada silah zoruyla bir otomobile bindirip kaçırdı.

SENİ DE ÖLDÜRÜRÜM

Bir şirkette kasiyer olarak çalışan B.K.’yı Kemer ilçesinde bir eve götüren çılgın koca, burada eşine dafalarca tecavüz etti. Ayrılmak isteyen eşiyle zorla ters ilişkiye de giren O.K., kendisinden ayrılmamasını yoksa başına daha çok iş açacağını söyledi. O.K., “Zaten birini öldürdüm, seni de öldürürüm” diyerek eşini tehdit etti. Sabaha karşı O.K. uyurken evden kaçıp polise sığınan B.K., eşinden şikayetçi oldu. Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri zorba kocayı yakalayarak gözaltına aldı. Lüks bir otomobilin içinde yakalanan O.K. “Bu araba patronuma ait.

Ben çok zengin bir işadamının kiralarını topluyorum. Aracı da o nedenle kullanıyorum” dedi. Polis ismi açıklanmayan işadamının 2 aydır kiracılarından para almaya bile gitmediğini belirledi. İfadesi alınan O.K., adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious