Karısını pencereden atıp öldürdü

  • Giriş : 15.03.2007 / 00:00:00

ADANA’da 25 yaşındaki Emine Aydın’ın, eşi 30 yaşındaki Mehmet tarafından 3’ncü kattaki evlerinin penceresinden atılarak öldürüldüğü iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aydın, eşini öldürmekten tutuklandı.
Atakent Mahallesi 21 Sokaktaki deprem konutlarında oturan 5 yıllık evli Emine ve Mehmet Aydın çifti, 2 hafta önce kavga etti. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgada Mehmet Aydın, iddiaya göre çocuklarının gözleri önünde pencere kenarındaki eşini aşağıya itti. Yaklaşık 10 metre yükseklikten toprak zemine düşen Emine Aydın, götürüldüğü Adana Devlet Hastanesi’nde olaydan 15 gün sonra öldü.

ÇOCUKLAR SUÇLAYINCA BABA TUTUKLANDI

Aydın çiftinin, olayın görgü tanığı 2 çocuğunun annelerini pencereden babalarının attığını söylemeleri üzerine Mehmet Aydın gözaltına alındı. Eşinin ölümüyle ilgisi olmadığını iddia eden Aydın, sorgulama sonrası çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Kızkardeşinin ölümü üzerine Şanlıurfa’dan Adana’ya gelen 38 yaşındaki Ramazan Kaya, Cumhuriyet Savcısına verdiği bilgide, “Kardeşim ile Mehmet 5 yıldır evliler. 3 çocukları var. Evlendikleri günden bugüne aralarında sorunlar yaşanıyordu. Akraba olduğumuz için bir şey demiyorduk. Düzelir diye düşünüyorduk. Olay günü, eniştem kardeşimi 3’ncü kattan aşağıya atmış. Yeğenlerim görmüş. Bana da onlar anlattı. Eniştem suçluysa cezalandırılmasını istiyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious