Karl Heinz Feldkamp gitti

Karl Heinz Feldkamp gitti.9250
  • Giriş : 24.12.2007 / 15:05:00

Karl Heinz Feldkamp, ülkesine gitti... Ayrılmadan önce veda eder gibi konuşan Alman teknik adam, akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kafalar karıştı
Geldiği günden bu yana sürekli olarak ilerlemiş yaşı nedeniyle tartışılan Karl Heinz Feldkamp, dünkü Gençlerbirliği Oftaş maçında da saha kenarındaki yerini almadı. Hastalığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan tecrübeli hoca, karşılaşmadan önce futbolcularıyla bir araya gelip, bir toplantı gerçekleştirdi. Rahatsızlığı ve noel tatili sebebiyle ülkesine gideceğini belirterek konuşmasına başlayan Kalli'nin, oyuncularına veda edercesine ifadeler kullanması akıllara "Acaba kesin ayrılıyor mu?" sorusunu getirdi.

Hep tartışılıyordu
Daha önce de sağlık problemlerini gerekçe gösterip, Beşiktaş'taki görevinden ayrılan Alman çalıştırıcının yine aynı yolu izleyebilme ihtimalinin bulunması kulislerde konuşulmaya başladı. İlginç kadro seçimleri, yıldız oyunculara uyguladığı sıkı disiplin ve tavırlarıyla da sürekli olarak tartışma konusu haline gelen Kalli, Almanya yolculuğu öncesinde camianın akıllarında soru işaretleri bırakırken, yönetici Haldun Üstünel'in, "Hocamız 2 Ocak'ta Türkiye'ye dönecek" açıklaması, konuya bambaşka bir boyut kazandırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious